Geniet van het gemak van ophalen van je hotel in Antalya tijdens deze dagtrip en reis in een bus met airconditioning naar de locaties van de oude steden Perge, Aspendos en Side. Reis naar het Kursunlu Falls National Park en zwem in het zwembad van de Kursunlu-waterval.
Stap aan boord van een ruim en comfortabel hotel buiten uw hotel en ontspan tijdens de rit naar Perge, een indrukwekkende archeologische vindplaats met een schat aan oude ruïnes die dateren uit de Romeinse tijd.
Stel je het verleden voor terwijl je een gigantisch amfitheater, stadion, Romeinse poorten, stadsmuren en Romeinse baden ziet. Loop door de 500 meter lange hoofdstraat met talloze zuilen, fonteinen en een acropolis die dateert uit de bronstijd.
Ga verder naar Aspendos, gelegen aan de oevers van de rivier de Köprüçay. Ooit een van de belangrijkste steden in Pamphylia, is Aspendos nu een zeer populaire toeristische trekpleister, beroemd om zijn uitstekend bewaard gebleven Romeinse amfitheater, gebouwd in 155 na Christus.
Loop de trappen van het amfitheater op en bewonder de schoonheid van de galerijen, die nog steeds in gebruik zijn. Stop om bij te vullen met een heerlijke lunch voordat je je een weg baant naar de ruïnes van Side, die de Hellenistische, Romeinse en Byzantijnse tijdperken overspannen.
Bewonder de fonteinen, stadsmuren, agora, amfitheater en marmeren zuilen. Geniet van een prachtig uitzicht over de turquoise wateren van de Middellandse Zee bij de tempel van Apollo.
Geniet op de terugweg naar Antalya van een ontspannen duik na een lange dag verkennen in de Kursunlu-watervallen. Geniet van de groene omgeving, frisse lucht, dennengeur, koele sfeer en spectaculaire watervallen.