
Belfast: Titanic-tour met bezoek aan SS Nomadic
- Geldig: 1 dag
Vanaf
US$ 26,52
per persoon
Wil je alle activiteiten in Belfast ontdekken? Klik hier voor de volledige lijst.
Afgelopen woensdag de games of thrones tour gedaan. De tour was goed georganiseerd en onze tourguid Geoffrey was erg leuk. We hebben tijdens de tour veel gezien. We hadden bij de Giants Causeway genoeg tijd om rond te wandelen en de omgeving te verkennen. Wat we erg leuk vonden is dat we nog 1,5 uur in Belfast hadden om te eten. Het enige minpunt was de rijstijl van de buschauffeur. De chauffeur die ons reed, reed erg lomp; hard en laat remmen, hard door de bocht en bumperkleven. Wegdek was in Noord Ierland niet altijd even goed en dat gecombineerd met zijn rijstijl was niet altijd zo prettig. Meerdere malen gedurende de dag de voorstoel goed kunnen vasthouden om niet omhoog te vliegen.
Wat een mooie ervaring om de historie in het echt te beleven. Voor het 'museum (Experience)' en de SS Nomadic moet je betalen (daar is deze ticket voor), maar de drydocks/slipways/pomphouse/vuurtoren waren gratis te bezoeken. Je moet hier wel veel voor lopen, maar dat is het gelukkig waard.
Een van mooiste musea die wij ooit hebben bezocht! Van tekentafel t/m het wrak op de zeebodem! Erg interessant! Vooral ook de ervaringen van de werklui!Een gondel voert je langs hun intensieve arbeid! Absoluut een must!!
Loop ook binnen bij het Titanic Hotel het voormalig hoofdkwartier van H&W en bekijk de kantoren.
Echt een aanrader als je geintereseerd bent in het Titanic verhaal. Ik vond het indrukwekkend.