Breng de ochtend fietsend door naar 3 wijnmakerijen met je gids en geniet de middag van je eigen wijnavontuur.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 7 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Tourgids
- Engels
- Inclusief ophaalservice
- Ophaal- en terugbrengservice beschikbaar binnen Blenheim of Renwick. Als je niet zeker weet of jouw locatie binnen onze ophaalzone ligt, neem dan contact met ons op via info@exploremarlborough.co.nz. De ophaal- en terugbrengservice is om 9.15 uur en de terugbrengservice is rond 16.30 tot 17.00 uur.
- Kleine groep
- Beperkt tot 8 deelnemers
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Belangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Paspoort
- Zonnebril
- Zonnebrandcrème
- Makkelijke kleren
Goed om te weten
- - De wettelijke leeftijd voor drank in Nieuw-Zeeland is 18 jaar.
- - Het wordt aanbevolen om je paspoort mee te nemen als identiteitsbewijs als je jonger bent dan 25 jaar
- - Kinderfietsen en babyzitjes zijn beschikbaar
- - Let op: we halen je niet op uit Picton of Havelock. Je kunt vervoer regelen met de plaatselijke shuttlebedrijven.
- - Je hoeft geen ervaren fietser te zijn om van deze fietstocht te genieten. Het tempo is gemoedelijk en het terrein is zacht, zodat je gemakkelijk kunt fietsen, ongeacht je niveau.
- - Maak je geen zorgen over het weer. Marlborough heeft enkele van de meeste zonuren in Nieuw-Zeeland. Als het regent, kun je 's ochtends genieten van een rijdende wijntour.
- - De tour vereist minimaal 2 deelnemers
- - Draag comfortabele kleding, schoeisel dat geschikt is om op te fietsen en neem zonnebrandcrème, een zonnebril en een warm topje mee. Alle fietsen hebben kleine mandjes om je spullen in op te bergen.