Geniet van de ultieme Belgische ervaring terwijl je geweldige Belgische bieren proeft en er alles over leert. Ontdek hoe je heerlijke Belgische wafels maakt en eet zoveel wafels met je favoriete beleg.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 1.5 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Instructeur
- Engels
Selecteer deelnemers en datum
Trefpunt
Als je aankomt op Oud Korenhuis 27, 1000 Brussel, is de ingang van het gebouw (met een witte gevel en rode ramen en deur) meestal open. Als je het gebouw binnenkomt, vind je de workshop door de eerste deur aan je rechterkant. Onze gastheer zal er zijn om je te verwelkomen.
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Niet toegestaan
- Huisdieren
- Roken
Goed om te weten
- We schenken alleen alcoholische dranken aan deelnemers van 18 jaar en ouder. Minderjarige deelnemers krijgen niet-alcoholische dranken.
- Kinderen van 16 jaar en jonger moeten 1:1 worden begeleid door een volwassene.
- De workshop is in het Engels, dus mensen van over de hele wereld kunnen deelnemen. Onze hosts kunnen sommige delen vertalen als dat nodig is.