Verken Caïro tijdens een dagexcursie vanuit Hurghada en bekijk de iconische Grote Piramiden en Grote Sfinx. Verken het Egyptisch Museum en bezoek de indrukwekkende Khan El Khalili Bazaar met lunch.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 16 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Tourgids
- Engels, Duits, Frans, Italiaans, Spaans
- Inclusief ophaalservice
- Je wordt opgehaald bij je hotel in Hurghada
- Kleine groep
- Beperkt tot 6 deelnemers
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Belangrijke informatie
Niet toegestaan
- Huisdieren
- Niet-inklapbare rolstoelen
Goed om te weten
- Neem na het boeken contact op met de touroperator om alle namen en paspoortnummers van alle reizigers door te geven, evenals de gewenste ophaaltijd vanaf je hotel in Hurghada.
- Als je geen visum hebt, kan het zijn dat je een visum van 30 USD moet kopen voordat je naar Caïro reist.
- Het visum is alleen geldig in USD.
- Je wordt ten minste 1 dag voor de tour op de hoogte gesteld van de ophaalservice.
- De vluchttijd kan veranderen afhankelijk van het seizoen.
- De ophaal- en terugbrengservice zijn afhankelijk van de vluchttijden.
- Als de terugvlucht om 20:00 uur is, brengt je gids je rechtstreeks naar het vliegveld. Als de vlucht om 23:00 uur is, kan de gids je naar lokale winkels en cafés brengen of je kunt ervoor kiezen om op het vliegveld te wachten.