Breng de dag of avond door bij de Blue Lagoon, Comino, op een catamaran in het blauwe water van de Middellandse Zee. Deze grote boot beschikt over talloze voorzieningen, waaronder 3 waterglijbanen, toiletten, 2 bars met eten en drinken, airco en meer.
Over deze activiteit
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel - boek je plek nu en betaal pas later.
- Duur 4.5 - 7 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Gastheer of -vrouw
- Engels, Frans
- Audiogids optioneel
- Engels, Frans, Duits, Italiaans, Pools
- Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Het trefpunt hangt af van de geboekte optie.
Wat mee te brengen
- Handdoek
Niet toegestaan
- Alcoholische dranken in het rijtuig
Goed om te weten
- Het zicht vanuit de kijkvensters onder water kan in bepaalde weersomstandigheden minder goed zijn.
- Gebruik van ligstoelen is gratis, maar op het bovendek zijn ze slechts beperkt beschikbaar.
- Tijdens de wintermaanden kan worden overgeschakeld op een nieuwe grote zeilcatamaran als het minimumaantal passagiers niet wordt gehaald.
- De stop bij de Crystal Lagoon vindt tussen 1 juni en 30 oktober alleen bij mooi weer plaats.
- De kapitein behoudt zich het recht voor om de reis te annuleren of aan te passen bij slechte weersomstandigheden.
- De activiteitenaanbieder behoudt zich het recht voor om de route en de begin- en eindlocaties aan te passen indien weersomstandigheden, waterstanden of andere redenen daarom vragen.
- Let goed op de aankondigingen voor de juiste vertrektijden, of vraag een bemanningslid als je het niet zeker weet.
- Vertrektijden worden strikt nageleefd.
- Eten en drinken zijn niet bij de prijs inbegrepen, maar kan wel worden gekocht.