De Verenigde Arabische Emiraten hebben alle reizigers iets te bieden. En deze bijzondere tour biedt een betoverende ervaring met twee van de belangrijkste bezienswaardigheden van het land: het Louvre en de grote moskee van Abu Dhabi.
Over deze activiteit
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Boek nu en betaal later
- Blijf flexibel - boek je plek nu en betaal pas later.
- Duur 9 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Tourgids
- Engels, Frans, Duits
- Ophaalservice optioneel
- Gratis ophaalservice vanaf hotels en appartementen in het centrum van Dubai of de cruiseterminal (Port Rashid) Ophaalservice vanaf de luchthaven van Dubai is mogelijk bij hotel Holiday Inn Airport. Tegen betaling van een toeslag kun je ook worden opgehaald vanaf Bab Al Shams, het Al Maha-resort en Jebel Ali. Afhankelijk van je locatie word je binnen 40 minuten van de door jou gekozen tijd opgehaald.
- Privé- of kleine groepen mogelijk
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Niet vergeten mee te nemen
- Snacks
Niet toegestaan
- Korte broeken
- Bagage of grote tassen
- Mouwloze shirts
Goed om te weten
- Op vrijdag is de moskee van 17:00 tot 19:00 uur geopend
- Als vrouw dien je lange, soepelvallende kleding te dragen, zodat je armen, benen en hoofd volledig bedekt zijn. Indien nodig kun je een abaja (lange, zwarte jurk) en een sjaal van de lokale partner lenen. Als man mag je geen huid boven de knie laten zien en dien je je schouders te bedekken. Voor mannen is geen kleding beschikbaar.
- De duur van de tour is inclusief vervoer van en naar het hotel, en de reistijd.
- Tijdens Islamitische feesten, of op verzoek van de lokale autoriteiten, is het niet mogelijk om de Sjeik Zayed-moskee te bezoeken. Als de moskee gesloten is, wordt er buiten gepauzeerd om foto's te maken.
- Tijdens de maand van de Ramadan zijn de restaurants niet geopend. Het is aan te raden om in deze periode zelf eten mee te nemen.