Dit is een safari voor hen die het echte woestijnleven willen uitproberen! Ervaar woestijnvreugde, zoals dune-bashing, kameelrijden, een barbecuediner & dansshows en overnacht in een typische bedoeïenentent met een kamelentocht bij zonsopgang & ontbijt.
Over deze activiteit
Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
Geprinte of mobiele voucher geaccepteerd
Duur 17 uur
Controleer de beschikbaarheid om de begintijden te zien.
Directe bevestiging
Tourgids
Engels
Inclusief ophaalservice
Je kunt worden opgehaald bij elk hotel of appartement in Dubai, Sharjah en Ajman of bij de cruisehaven (Port Rashid). Tegen een extra toeslag kun je worden opgehaald bij Bab Al Shams, Jebel Ali, Sport-Motor City en Al Maha Resort.
Selecteer deelnemers en datum:
Laden...
Belevenis
Highlights
Overnacht in de woestijn in een lokale bedoeïenentent
Ervaar slapen op een Nawarbed (bed in bedoeïenenstijl)
Neem een opwindende dune-bashing-rit door de rode duinen
Verbeter je surfvaardigheden met sandboarden door het woestijn
Eet een barbecuediner terwijl je je vermaakt met waterpijp, henna, Tanoura en buikdansen
Bekijk de woestijnzonsopgang vanaf de rug van een kameel
Volledige beschrijving
Nadat de ophaalservice vanuit je hotel in een comfortabele 4WD Land Cruiser, reis je ongeveer 60 minuten naar de Lahbabwoestijn. Eenmaal in de woestijn, duurt het ongeveer 20 minuten voordat je safari begint. Ontspan hier of kies ervoor om met een quad te rijden terwijl je voertuig voor de offroad duinrit klaar is. Ervaar dan een dune bashing-rit van 30-45 minuten terwijl je Land Cruiser omhoog klimt en schuift door de zandduinen. Daarna kun je de avonturensport van sandboarden proberen. Ga op het houten bord staan, balanceer jezelf en glij over het zand.
Na sandboarden ga je naar Al Khayma, een bedoeïenen-achtige camping, waar je naar je eigen tent (Khayma) in het kamp wordt geleid. Nadat je je hier hebt gevestigd, kun je Gahwa (Arabische koffie), Gaymat (snoepjes) en dadels proeven als welkom. Je rijdt dan op een kameel rond het terrein en afhankelijk van de tijd en het geluk, de zonsondergang over de woestijn bekijken. Terug in Al Khayma Camp kun je je tijd besteden aan waterpijp en het laten maken van een hennatattoo. Je kunt een lokale Arabische klederdracht aantrekken en poseren voor foto's met een valk terwijl in het kampcentrum een Tanouradans wordt uitgevoerd. Geniet dan voor een uitgebreid buffetdiner rijk met barbecuegerechten, terwijl op het podium een buikdanseres bewondert.
Na het avondeten wordt je per kameel teruggeleid naar een nabijgelegen kampeerterrein met kampvuur. Ervaar dan een demonstratiesessie over hoe je Arabische koffie/thee maakt, terwijl je 's avonds aan het kampvuur ontspant en geniet van de stilte van de woestijn en de donkere lucht erboven. Je woestijngids voegt leuke avonturenverhalen toe en als het tijd is om te gaan slapen, keer je terug naar het kamp. Maak je klaar voor een comfortabele nachtrust op een Nawarbed (bed in bedoeïenenstijl), compleet met kussen en deken.
De volgende ochtend, 15 minuten voor zonsopgang wordt je wakker om het spectaculaire uitzicht te zien. Je gids neemt je mee naar de woestijn met een kameel die buiten het kamp wacht. Beleef ongeveer 15-20 minuten op een kameel, waarbij je het mooie uitzicht op de zonsopgang boven de zandduinen vastlegt. Daarna keer je terug naar je tent voordat je geniet van een vers gekookt Arabisch ontbijt. Later ga je terug naar Dubai en wordt je afgezet bij je accommodatie.
Inbegrepen
Ophaal- en terugbrengservice bij je geselecteerde hotellocatie (houd er rekening mee dat de ophaalservice niet beschikbaar is in de gebieden Naif en Al Sabkha)
Vervoer met Land Cruiser met airconditioning
Koud mineraalwater in het voertuig tijdens de transfers
Engelssprekende, erkende chauffeur
Dune-bashing (30-45 minuten)
Zandboarden
Pauze om een zonsondergangsfoto te nemen
Kamelen voeren
Bezoek aan woestijnkamp Al Khayma
Gaymat (zoetigheid), Gahwa (koffie) en dadels bij aankomst in kamp
Hennatattoo voor dames en foto's van de valkervaring
Waterpijp (hubble-bubblesmaak)
Gedeeld kamp, volgens je gekozen optie
Tanoura- en buikdansshow
Onbeperkt water en frisdrank
Barbecuediner met vegetarische en niet-vegetarische opties
• De activiteit duurt tussen de 17-18 uur, afhankelijk van het seizoen, zonsopgang en stadsverkeer
• Baby's (jonger dan 3 jaar) zijn niet toegestaan in de auto tijdens dune-bashing
• Volgens de wet mogen zwangere vrouwen en mensen met hart-, rug- en nekproblemen niet deelnemen aan dune-bashing
• Tanoura en buikdansen niet beschikbaar tijdens de volgende feestdagen: 22 maart, 23 april t/m 23 mei (Ramadan), 20 augustus, 29 oktober (data kunnen variëren aan de hand van de kalender van de VAE)
• Tijdens de reis is alleen een kleine handtas toegestaan, er is geen ruimte voor grote bagage in de auto tijdens dune-bashing
• Casual, losse kleding wordt in de zomer aanbevolen, en een jas in de winter
• Tijdens de overnachting in bedoeïenentent is er geen airconditioning
• Neem geen waardevolle spullen mee
• Als je huid gevoelig is voor henna, is het beter om de hennaschildering over te slaan
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontdek reisbelevingen die je echt wilt proberen.
Door je aan te melden ga je akkoord met het ontvangen van promotionele e-mails. Je kunt je afmelden wanneer je maar wilt. Lees voor meer informatie onze privacyverklaring.