Onze dagtour vanuit Edinburgh voert je langs enkele van de mooiste landschappen van Schotland. Deze bustocht bezoekt het prachtige Loch Ness, het spookachtige Glencoe en heeft opties voor een ontspannen rondvaart over het loch.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 12.5 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Tourgids
- Engels
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Onze gids/chauffeur Stevie heeft er een hele leuke dag van gemaakt. Wat we allemaal gezien hebben was mooi/leuk! De Schotse hooglanden....daar zijn we verliefd op geworden! wat een prachtige natuur zeg!! Een dagtrip die je echt niet kan overslaan. Stevie kon het allemaal erg goed/leuk/grappig vertellen!
We hadden een leuke gids, Nick. Mooie tocht door de ruige highlands
Selecteer deelnemers en datum
Trefpunt
Onze rondleidingen in Edinburgh vertrekken vanaf Castle Terrace, Edinburgh EH1 2EW, buiten de NCP-parkeerplaats. What3Words-adres: ///casino.cove.works
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Comfortabele schoenen
- Lunchpakket
- Weersbestendige kleding
Niet toegestaan
- Huisdieren (geleidehonden toegestaan)
Goed om te weten
- - Als je geen lunchpakket meeneemt, kun je op de dag zelf eten kopen.
- - Inklapbare rolstoelen met afneembare wielen kunnen worden vervoerd op voorwaarde dat de passagier wordt vergezeld door iemand die hem of haar kan helpen bij het in- en uitstappen van de bus.
- - De tour gaat door het hele land en een groot deel van de reis wordt in de bus doorgebracht.
- - Het wordt aanbevolen om vooraf naar het toilet te gaan, aangezien de eerste stop ongeveer 1,5 uur rijden is en er geen toiletten in de bus zijn.