Ga op een spannend avontuur in het hart van de Rode Zee aan boord van een comfortabele boot op deze dagvullende tour die de magie van dolfijnen kijken combineert met de adembenemende schoonheid van snorkelen.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 6 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Tourgids
- Arabisch, Engels, Duits, Russisch
- Inclusief ophaalservice
- Zie ophaal- en terugbrengservice
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Gezellige bemanning. Zeer mooi rif met veel vis. En ja dolfijnen gespot vanaf de boot. Lunch lekker. Daarna nog achter speedboot op soort grote stoel (funtube) Niet doen als je last van je rug hebt. Al met al prachtige dag
It was such a great day! We’ve seen and swim with the dolphins two times. The crew was very nice, the food very delicious and also the snorkeling areas were fantastic!
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Ophaal- en terugbrengservice
Ophaalservice is beschikbaar voor geselecteerde opties.
Ophaalinformatie
De ophaalservice is ongeveer 0 ~ 1 uur voor de geselecteerde tijd. De exacte ophaaltijd wordt een dag voor de tour doorgegeven.
Tijd ophaalservice
0 - 30 minuten voordat de activiteit begint.
Afzetpunt
Dezelfde als de ophaalpunten.Belangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Zonnebril
- Zonnehoed
- Zonnebrandcrème
Goed om te weten
- - Deze tour vertrekt vanuit Hurghada of El Gouna - let op: voor hotels in Makadai Bay, Soma Bay, Sahl Hashish en Safaga betaal je een toeslag van €10 per persoon voor de ophaalservice.