Ontdek de Joodse wijk van Girona, een van de best bewaarde middeleeuwen in Europa. Geniet van een geleid bezoek aan het Museum voor Joodse Geschiedenis, de laatste synagoge van de stad vóór de verdrijving in 1492.
Over deze activiteit
- Eenvoudig annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Voorzorgsmaatregelen omtrent COVID-19
- Speciale gezond- en veiligheidsmaatregelen zijn van toepassing. Meer informatie
- Kleine groep
- Beperkt tot 10 deelnemers
- Geprinte of mobiele voucher geaccepteerd
- Gebruik je telefoon of print je voucher uit
- Duur 3 uur
- Begintijd 10:00
- Sla de rij voor de kassa over
- Directe bevestiging
- Tourgids
- Spaans, Engels
Belevenis
- Loop door de geplaveide straten van een van de best bewaarde Joodse wijken in Europa
- Ontdek het leven en de geschiedenis van de Joodse gemeenschap van Girona
- Bezoek aan het Museum voor Joodse Geschiedenis tijdens een rondleiding
- Zie de geboorteplaats van Nachmanides, de belangrijkste rabbijn, arts en filosoof van Girona
Terwijl je de smalle straatjes van de Joodse wijk verkent - geboortestad van Nahmanides, de middeleeuwse Kabbalistische filosoof, arts en Sefardische rabbijn - bezoek je de plekken waar de 3 synagogen van de stad waren gevestigd.
Tijdens de rondleiding komt u alles te weten over de gewoonten en tradities van het Joodse volk dat hier woonde, evenals de hulpmiddelen die ze gebruikten en het ontwerp van hun huizen. Je bezoekt ook het Museum voor Joodse Geschiedenis om meer te weten te komen over hun manier van leven.
Je gids zal je vervolgens door de labyrintische straten leiden terwijl hij de geschiedenis van de verdrijving van de Joden in 1492 toelicht, een daad die 600 jaar van co-existentie beëindigde. Na 3 uur verkennen van de Oproep eindigt je tour en heb je een nieuwe kennis van de diepgaande invloed die de Joodse gemeenschap in Girona heeft achtergelaten.
- Wandeltocht door de Joodse wijk <br> • Toegang tot het Museum voor Joodse Geschiedenis <br> • Gids voor experts
- Ophalen en inleveren van het hotel <br> • Eten en drinken <br> • Fooien
- Rolstoelgebruikers
- Alle contactpunten worden regelmatig schoongemaakt
- Deelnemers moeten afstand houden in de voertuigen
- Het aantal bezoekers is beperkt om drukte te voorkomen
- Deelnemers moeten hun eigen koptelefoon meenemen
- Deelnemers moeten hun eigen mondkapjes meenemen en dragen
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Bereid je voor op je activiteit
Ons ontmoetingspunt bevindt zich op Plaça Sant Feliu, naast "The River Caffe", de stad Girona.
Openen in Google Maps ⟶Wat mee te brengen
- Comfortabele schoenen