Breng een ontspannen dag door op het eilandje Elafonisos. Geniet volop van de zon op een paradijselijk strand op Kreta. Je gaat de natuur in tijdens een dagtrip vanuit Rethymno.
Over deze activiteit
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Voorzorgsmaatregelen omtrent Covid-19
- Speciale gezond- en veiligheidsmaatregelen zijn van toepassing. Meer informatie
- Duur 10 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Sla de rij voor de kassa over
- Tourgids
- Engels, Duits
- Inclusief ophaalservice
- Ophaalservice is beschikbaar in de gebieden Panormo, Scaleta, Adele, Platanias, Missiria, Rethymnon-stad, Atsipopoulo, Kavros en Georgioupoli. Ophaalservice bij je hotel of het dichtstbijzijnde punt te bereiken door een voertuig. Je ontvangt van de lokale partner een e-mail met de specifieke ophaalgegevens (check je spam-map).
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Wat mee te brengen
- Zonnebril
- Zonnehoed
- Zonnebrandcrème
Goed om te weten
- Geef de naam en locatie van je hotel door tijdens het boeken. De exacte ophaaldetails worden naar je gemaild na het boeken
- De ophaalservice begint al eerder vanaf een ontmoetingspunt vlakbij htoels in Panormo, Scaleta, Adele, Platanias, Missiria, Rethimnon, Atsipopoulo, Kavros en Georgioupoli
- De busreis duurt bijna 3 uur
- Vanwege milieuwetten is het verboden om zand mee te nemen van het strand of om door de zandduinen te lopen