Vertrek vanuit Lissabon en breng een dag door in het natuurpark Sintra-Cascais. Bezoek Quinta da Regaleira, de emblematische bron, en het historische Pena-paleis. Ontspan in het pittoreske vissersdorpje Cascais.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Geldigheid: 1 dag
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Voorrangstoegang via een aparte ingang
- Tourgids
- Engels, Italiaans, Frans, Spaans, Portugees
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Ontmoet elkaar op het Rossio-plein (Dom Pedro IV-plein) naast de fontein voor het Nationale Theater. Om vertragingen te voorkomen, dient u 15 minuten vóór aanvang van de tour op het ontmoetingspunt aanwezig te zijn. De gids kan niet wachten op laatkomers vanwege het strikte schema van de route. Zoek naar de gidsen van de activiteitenaanbieder, met het logo van Buendía Tours.
Openen in Google Maps ⟶Niet vergeten mee te nemen
- Paspoort of identiteitskaart
- Comfortabele schoenen
- Water
- Kinderzitje
Goed om te weten
- Gids spreekt alleen in jouw taal (niet tweetalig).
- Deze tour bevat een gemiddelde hoeveelheid wandelen.
- Deze tour vindt plaats bij regen of zonneschijn.
- Vanwege het hoge risico op brand kan Pena Palace op sommige dagen gesloten zijn; in dit geval kun je gebruik maken van een alternatief plan.
- Op sommige dagen kan de volgorde van de route worden gewijzigd vanwege de toegangsslots bij Pena Palace.
- De busaanbieders leveren geen babyzitjes voor in de bus; je moet je eigen babyzitjes meenemen als je er een nodig hebt.