Leer de geheimen achter de schermen van het maken van de "Harry Potter" serie tijdens een bezoek aan de Warner Bros. Studio. Bekijk de grillige sets, rekwisieten en kostuums die in de film zijn gebruikt.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 3 dagen van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Duur: 7 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Erg gaaf om alles te zien. Wij waren op een rustige dag en een rustig moment dus we hadden tijd zat! Wij hebben leuke originele souvenirs gekocht. Echt genoten van deze dag!
Geweldige belevenis! Vanuit hartje Londen met een fijne bus naar de studio's en daar zeer ruim de tijd alles op je gemakje te bekijken en beleven. En dan moe maar voldaan uitblazen in de busrit terug.
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Trefpunt
De bussen vertrekken vanuit Victoria Coach Station, Buckingham Palace Road 164. Controleer het nummer van de gate van vertrek bij aankomst op Victoria Coach Station, aangezien bovenstaande informatie kan afwijken. Het gatenummer is afhankelijk van de vertrektijd: 08:15 uur - Gate 19 09:15 uur - Gate 0 10:15 uur - Gate 0 11:15 uur – Gate 0 12:15 uur - Gate 0 13:45 uur - Gate 0
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Goed om te weten
- - Wanneer je deze bustour boekt, kies dan je 'starttijd' op basis van wanneer je aan boord wilt gaan van de bus vanaf Victoria Coach Station. De starttijd is niet de tijd waarop je aankomt bij Warner Bros. Studios.
- - Geniet minimaal 4 uur lang van de wonderbaarlijke tovenarij van Harry Potter in de Warner Bros. Studio's. Met de busreis is de totale duur normaal gesproken 7-7,5 uur, afhankelijk van het verkeer en de vertrektijd.
- - Er geldt een kleine toeslag voor kinderen van 3-4 jaar voor alleen vervoer, omdat ze een zitplaats in het voertuig nodig hebben. Toegang tot Warner Bros. Studio Tour London is gratis voor kinderen van 4 jaar en jonger.
- - Kinderen van 2 jaar en jonger hebben een ticket nodig, maar er zijn geen kosten aan verbonden
- - Kies het type ticket zorgvuldig (Jongeren ticket 5 - 15 jaar & Kind ticket 3 - 4 jaar), want je kunt het type ticket op de dag zelf niet meer wijzigen en als je het verkeerde type ticket kiest, kun je geweigerd worden.
- - De vertrektijd moet op het moment van boeken worden geselecteerd.