Geniet van de hoge oostelijke majestueuze bergen van Arieiro, de groene valleien, oude eeuwenoude bomen en watervallen. Bekijk fruit- en groenteterrassen, oude rietgedekte huizen en suikerrietvelden, en het schiereiland.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 8 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de begintijden te zien
- Tourgids
- Spaans, Nederlands, Engels, Frans, Duits, Portugees
- Inclusief ophaalservice
- Als je je hotel niet in de lijst vindt, laat het ons dan weten zodat we een ophaalservice of trefpunt voor je kunnen organiseren. Hotels in Santa Cruz - Vila Galé en Santa cruz Village hebben extra ophaalkosten BOEKINGEN gemaakt vanaf 13.01.2025 van € 6,00 per persoon om op te halen. Hotels in Caniço, Garajau hebben GEEN extra kosten om op te halen. Gasten die met een cruise/schip komen, trefpunten zijn bij het CR7 MUSEUM.
- Kleine groep
- Beperkt tot 14 deelnemers
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Het was fantastisch. De beleving was geweldig de gids vertelde alles over de trip op een hele prettige manier in allerlei talen. Echt een aanrader om te doen
Leuke tour, veel te Ien, aardige, grappige behulpzame gids.
Selecteer deelnemers en datum
Belangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Comfortabele schoenen
- Zonnebrandcrème
- Weersbestendige kleding
Goed om te weten
- Kleine groepen
- Als afhalen niet mogelijk is, zoeken we een geschikt ontmoetingspunt voor afhalen.
- Het ontmoetingspunt voor Cruise gasten is bij het CR7 Hotel (Hotel Cristiano Ronaldo).