Verken Madrid in je eigen tempo en zonder haast aan boord van een dubbeldekker sightseeing bus. Geniet van twee routes, een meertalige audiogids en een inbegrepen wandeltour met gids door het centrum van de stad.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Geldigheid: 1 dag
- vanaf het eerste gebruik
- Audiogids inbegrepen
- Spaans, Baskisch, Chinees, Nederlands, Engels, Frans, Galicisch, Duits, Italiaans, Portugees, Russisch, Catalaans, Japans, Arabisch
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Beide rondritten door oud en nieuw Madrid gedaan, was prachtig! Samen met mn zoon
de hop on en hop of punten kunnen beter worden aangegeven. nu was het vaak is dit nou wel of niet een halte. de oortelefoontjes werkte vaak niet of gaven een andere taal dan was aangegeven.
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Trefpunt
Route 1: Felipe IV Route 2: Plaza Neptuno
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Comfortabele schoenen
Goed om te weten
- Busfrequentie: Elke 15 minuten
- Dienstregeling:
- Route 1: 09:35 - 18:20
- Route 2: 09:56 - 17:56
- Duur van de tour:
- Route 1: Ongeveer 90 minuten
- Route 2: ongeveer 80 minuten
- Vertrek- en aankomstpunten:
- Route 1: Felipe IV
- Route 2: Plaza Neptuno
- De rondleiding met gids door Madrid is beschikbaar in het Engels of Spaans. Je kunt meer informatie krijgen of je plek reserveren met de QR-codes aan boord van de bus.
- Opmerking: De route kan worden gewijzigd als gevolg van evenementen of vieringen in de stad, zoals culturele of sportevenementen, officiële handelingen of bouwwerkzaamheden.
- Het ticket is geldig voor beide routes tot 24 uur na inwisseling, elke dag van de week. Per route is slechts één reis toegestaan.