GetYourGuide maakt gebruik van cookies om je de best mogelijke service te bieden. Als je doorgaat met browsen nemen we aan dat je akkoord gaat met het gebruik van cookies. Meer informatie is te vinden in ons privacybeleid.

Sluiten
Nationaal park Plitvicemeren
Voer je reisdata in om beschikbare activiteiten te vinden
Bestsellers

Nationaal park Plitvicemeren: tours & tickets

Bekijk alle tours en activiteiten in Nationaal park Plitvicemeren

Wat anderen zeggen over Nationaal park Plitvicemeren

Gemiddelde beoordeling
4.6 / 5
gebaseerd op 1.973 beoordelingen

Een geweldige dag dankzij uitstekende chauffeur en geweldige gids

Wij hadden een dagtour geboekt naar Plitvice meren. De bus arriveerde keurig op tijd en we hadden geluk: een grote bus en we hadden maar een groep van 13 mensen. Allereerst een compliment voor onze chauffeur 'George' (ik weet zijn naam niet maar hij stelde zich in het Engels voor) die uiterst safe en bekwaam heeft gereden. Een compliment voor hem en dus ook voor het busbedrijf Portal! Onze gids was Igor en dat was een lot uit de loterij! Hij sprak uitstekend Engels, was goed verstaanbaar en heeft onderweg veel verteld over Kroatië. Een uiterst enthousiaste en betrokken gids die allerlei kennis had; niet alleen wetenswaardigheden over het park zelf maar ook over natuur in het algemeen. Heel onderhoudend en leerzaam! Kortom: voor een dag naar de Plitvice meren raden wij Get your Guide aan ((hopelijk is Igor dan beschikbaar!) met busonderneming Portal!

Plitvice meren: dagtour vanuit Split of Trogir Beoordeeld door

Het was ontzettend mooi. Alleen veel te snel het programma.

Het programma is oké, maar zou wat langer mogen duren. De lunch moest om 3u nog even in 3 kwartier naar binnen worden gepropt, waarna we weer richting Zadar gingen. Ik had liever wat langer over beide wandelingen gedaan en wat later gegeten en daarna pas weer richting Zadar gegaan. Dit geeft meer rust en gelegenheid om van alle schoonheid te genieten. Nu zijn we door het park heen geracet. Zonde.

Vanuit Zadar: dagexcursie Nationaal Park Plitvice Beoordeeld door

Mooi aternatief ipv een gids van het park zelf.

Boek je een gids kun je zeker via guide goed regelen, verschil is dat niet met 15 anderen hoeft aan te passen.je eigen tempo dus. Wij hadden Divan.. wist een hoop .had zelf ook 7 jaar op park gewerkt.

Plitvicemeren: dagrondleiding met gids Beoordeeld door

Fantastisch, maar helaas weinig tijd in park!

Park is zeker de moeite waard! Helaas door de reistijd vanuit Split pas na 11 uur in park. Om half 4 weer vertrokken. Daardoor erg weinig ruimte om het park te zien.

Vanuit Split: tour zonder gids naar meren van Plitvice Beoordeeld door

Fantastische uitstap met Silvio en Tiho ! Uitstekende organisatie.

Fantastische uitstap met spectaculair natuurpark. Heel goede gids Silvio en top-chauffeur Tiho die veiligheid voorop stelt. Uitstekend georganiseerde excursie!

Plitvice meren: dagtour vanuit Split of Trogir Beoordeeld door

Activiteiten in de buurt van Nationaal park Plitvicemeren