Ontdek de inspiratie voor de impressionistische schilderijen van Monet tijdens een rondleiding door de tuinen van de kunstenaar in Giverny. Geniet van een handige retourtransfer van Parijs naar het huis van Claude Monet.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 5 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Voorrangstoegang via een aparte ingang
- Tourgids
- Engels
- Kleine groep
- Beperkt tot 8 deelnemers
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Ik hou van de kameraadschap tussen de mensen in de tour en de gids (Sam) deed goed werk door ons te vermaken en te informeren gedurende de tour
We vonden alles geweldig! We ontmoetten de groep in Versailles en het was een beetje lastig om uit te vinden hoe we onze bagage tijdens de tour konden opbergen. Het zou fijn zijn geweest als we het hadden kunnen opbergen waar de fietsen staan of als het reisbureau had geweten dat er een bagageopslag was vlak naast de fietsen. Onze gids was echter geweldig, grappig, informatief.
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Trefpunt
Ontmoet elkaar buiten het café La Flamme (met een zwarte voorkant).
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Goed om te weten
- - Rondleidingen in regen of zonneschijn