Verken Parijs met een 24- of 48-uurs hop-on hop-off ticket. Bewonder bezienswaardigheden zoals de Eiffeltoren, het Louvre, de Notre Dame en de Arc de Triomphe, met de optie om een boottocht over de rivier de Seine toe te voegen.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 1 - 2 dagen
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Chauffeur
- Engels, Frans, Spaans, Duits, Italiaans, Portugees
- Audiogids inbegrepen
- Spaans, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Chinees, Portugees, Koreaans
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Zeer leuk en interessant om op een vlugge manier langs de belangrijkste gebouwen te gaan. Zeer geanimeerde uitleg door de audiogids.
Het is leuk om rond te rijden en de leukste bezienswaardigheden te zien en de mogelijkheid overal uit te stappen meneer op te stappen
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Trefpunt
Begin je hop-on-hop-off-bustour bij Big Bus Halte #1: Louvre-Pyramide / Big Bus Informatiecentrum gelegen aan 11 avenue de l'Opéra (bij Big Bus informatiecentrum) of stap in bij elke Big Bus Halte langs de route. Een andere aanbevolen halte is Stop#8: Eiffeltoren gelegen aan Quai Branly, Entrée 2 Tour Eiffel.
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Goed om te weten
- - Je kunt je Hop-on-hop-off-tour beginnen bij een van de haltes langs de route.
- - Kleine honden zijn toegestaan, maar moeten op de benedenverdieping van de bus blijven
- - Alle bussen hebben een oprijplaat voor rolstoelgebruikers