Profiteer van 1 of 2 dagen volledige toegang tot het complex van Versailles, inclusief de tuinen, het Trianon en Marie Antoinette's landgoed. Maak gebruik van een audiogids in het paleis. Upgrade je ticket met de beroemde muzikale tuinen of fonteinshow.
Over dit ticket
- Eenvoudig annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Voorzorgsmaatregelen omtrent COVID-19
- Speciale gezond- en veiligheidsmaatregelen zijn van toepassing. Meer informatie
- Geprinte of mobiele voucher geaccepteerd
- Gebruik je telefoon of print je voucher uit
- Geldig 1 - 2 dagen
- Controleer de beschikbaarheid om de begintijden te zien.
- Directe bevestiging
- Audiogids
- Spaans, Chinees, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Pools, Portugees, Russisch
Belevenis
- Krijg 1 of 2 dagen volledige toegang tot het kasteel en de tuinen van Versailles
- Kom meer te weten over de 'Zonnekoning' en andere legenden over het Franse koningshuis dankzij de audiotour
- Maak een wandeling door de formele en informele tuinen en bezoek het privélandgoed van Marie Antoinette
- Bekijk hoe de fonteinen op de maat van de muziek verlicht worden (optioneel)
- Struin door de schitterende Spiegelzaal
- Ticket voor 1 of 2 dagen voor het kasteel
- 1 of 2 dagen toegang tot het hele complex van Versailles (inclusief het landgoed van Marie Antoinette, het Trianon en de paleistuinen)
- Toegang tot de muzikale tuinen of fonteinshow (indien optie is geselecteerd)
- Audiogids (beschikbaar in 11 talen, je moet 'm wel dowloaden)
- Gids
- Eten en drinken
Deze activiteit moet online geboekt worden, aangezien het loket gesloten is
- Alle contactpunten worden regelmatig schoongemaakt
- Het aantal bezoekers is beperkt om drukte te voorkomen
- Deelnemers moeten hun eigen mondkapjes meenemen en dragen
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Bereid je voor op je activiteit
Toon je voucher direct bij de ingang van het kasteel. Kom om 08:45 uur (vlak voor openingstijd) om de lange wachtrij bij de veiligheidscontrole in het hoogseizoen voor te zijn. Kasteel van Versailles, Place d'Armes, 78000 Versailles. Vanwege werkzaamheden aan trein RER C van 15 juli tot 25 augustus kun je alleen de trein vanaf station Javel (Metro 10) nemen.
Openen in Google Maps ⟶Wat mee te brengen
- Paspoort of identiteitskaart
- Paspoort of identiteitskaart voor kinderen
Goed om te weten
- Van 15 juni tot 21 september 2020 sluiten de tuinen op zaterdag om 17:30 uur voor de avondfonteinshow
- Toegang tot het paleis is gratis voor kinderen onder de 18 en EU-burgers onder de 26. In beide gevallen heb je een geldig legitimatiebewijs nodig om je gratis ticket bij het loket op te kunnen halen. Niet-EU-burgers van tussen de 18 en 26 jaar moeten een ticket kopen, tenzij ze langer dan 3 maanden in de EU wonen.
- Houd er rekening mee dat, op de genoemde data, de tuinen niet toegankelijk zijn zonder ticket voor de fonteinenshow. Op deze dagen is de toegang tot de tuinen alleen gratis voor kinderen tot en met 5 jaar
- Het dragen van een mondkapje is verplicht voor de bezoekers van het kasteel
- Vanwege COVID-19-maatregelen moet de audiogids gedownload worden van de website van de attractie. Je ontvangt geen audiogids op de locatie