Ontdek het beste van Pinhão

Topactiviteiten

Meer zien

Ontdek Pinhão

Voor ieder wat wils

Andere steden in de buurt

Veelgestelde vragen over Pinhão

Wat zijn de topattracties van Pinhão?

De topattracties van Pinhão zijn:

Bekijk alle topattracties van Pinhão

Wat zijn de beste dagtochten en excursies vanuit Pinhão?

De beste dagtochten en excursies zijn:

Bekijk alle dagtochten en excursies vanuit Pinhão op GetYourGuide

Andere activiteiten in Pinhão

Wil je alle activiteiten in Pinhão bekijken? Klik hier voor de volledige lijst.

Wat anderen zeggen over Pinhão

Gemiddelde beoordeling

4.7 out of 5 stars
4.7
4.7 van de 5 sterren
(10.648 beoordelingen)
5 van de 5 sterren

We hebben een geweldige tijd gehad in de Dourovallei, waar we wijnen en ports hebben geproefd. Het landschap was geweldig, bijna surrealistisch. Het eten bij de lunch was geweldig, we hadden van alles wat. We weten nu zoveel meer over portwijn en wijnen uit de Dourovallei. Alles werd naar een hoger niveau getild door onze geweldige gids, Ivo. Hij is opgegroeid in de Dourovallei en weet ontzettend veel over wijn en de omgeving. Ivo nam ons mee naar een adembenemend uitkijkpunt. Hij haalde ons op en zette ons af bij ons hotel en we hadden niet blijer kunnen zijn met de rit heen en terug. We kozen voor de optie met een kleine groep en zouden het TEN ZEERSTE aanbevelen. Bedankt voor een geweldige dag!

5 van de 5 sterren

We hebben een geweldige dag gehad met het verkennen van de Dourovallei. De aangeboden proeverijen waren aangenaam en verschillend (één in de "voorraadkelder" en de andere in de wijngaard). De cruise was aangenaam en verkwikkend. Het was een hele leuke dag en onze gids Catia was geweldig. Wij raden aan.

5 van de 5 sterren

Onze gids Gustavo is geweldig! de hele dag was perfect! zelfs ondanks een beetje regen. Gustavo legde alles nauwkeurig en met humor aan ons uit en presenteerde het. Hij was perfect! Hartelijk dank!

5 van de 5 sterren

Zeer goed georganiseerd. Zeer professioneel. Onze gids José maakte onze dag bijzonder levendig. Topchauffeur. Oscar was bij zijn eerste bezoek een gepassioneerde en boeiende gids. Ik raad aan

5 van de 5 sterren

Het enige nadeel was het weer: het was de hele ochtend mistig. En helaas kan zelfs Antonio "Pablito" er niets aan doen 😂