Beleef een authentieke Italiaanse kookles pasta en pizza maken met een chef-kok. Geniet van onbeperkt witte en rode wijn en proef Tiramisù en Limoncello als dessert, inclusief vervoer.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 3 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Voorrangstoegang via een aparte ingang
- Instructeur
- Engels, Italiaans
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Netjes opgehaald bij de metrohalte. Kundige koks en super leuk opgezet! Wij zijn enorm tevreden en hebben heerlijk gegeten. Het was een hele fijne en leuke cursus!
Super leuke activiteit om te doen. We hebben verschillende pastas mogen maken en 1 zelfgekozen pizza. De man die ons alles leerde was heel geduldig en legde alles super mooi uit. Je zag dat hij er zelf ook van genood
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Trefpunt
Ontmoet je gids bij metrohalte Laurentina. Bij de uitgang vind je een van de medewerkers van de lokale partner met een bordje kookles.
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Goed om te weten
- De minimumleeftijd om te drinken is 18 jaar
- Baby's tot 2 jaar mogen gratis mee (maar ze moeten wel geboekt worden voor de transporttelling en ze moeten op de benen van de ouders zitten)
- De minimumleeftijd is 3 jaar om deel te nemen aan de les
- Bevestiging wordt ontvangen op het moment van boeken
- Ophaaltijden onder voorbehoud