Tour door de beroemde Vaticaanse Musea met toegang zonder wachtrij, inclusief de Sixtijnse Kapel. Ontmoet de beroemdste kunstwerken uit de Renaissance, met je gids bij de hand om tijdens je reis inzicht te geven in je omgeving.
Over deze activiteit
- Eenvoudig annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Voorzorgsmaatregelen omtrent COVID-19
- Speciale gezond- en veiligheidsmaatregelen zijn van toepassing. Meer informatie
- Kleine groep
- Beperkt tot 15 deelnemers
- Geprinte of mobiele voucher geaccepteerd
- De voucher moet worden ingewisseld voor een ticket.
- Duur 2.5 uur
- Begintijd 11:30
- Sla de rij voor de kassa over
- Directe bevestiging
- Tourgids
- Engels
- Audiogids/koptelefoon
- Engels, Spaans, Frans, Duits, IJslands, Italiaans
- Toegankelijk voor rolstoelgebruikers
Belevenis
- Bespaar je kostbare tijd door de kronkelende wachtrij te omzeilen en rechtstreeks de Vaticaanse Musea in te gaan
- Verken de Pigna-binnenplaats, het Pius Clementino-museum, de Chandelier's Gallery, Tapestries Gallery, Raphael's Rooms en nog veel meer
- Maak kennis met de hoogtepunten van Vaticaanstad in één dag
Geniet van de collectie beelden variërend van het oude Rome en Griekenland voordat je de renaissancepausen, de Belvedere-binnenplaats, de hal van de muzen en de ronde kamer met het beeld van Hercules tegenkomt. Als u verder reist, ontmoet u de Griekse kruiskamer met de sarcofaag van Constantijn, de kaartengalerij - die uitkijkt over de Vaticaanse tuinen, de Raphael en ten slotte het prachtige laatste oordeel van Michelangelo in de Sixtijnse kapel.
Reis door de geschiedenis en geheimen rond de katholieke kerk en luister naar de verhalen over rivaliteit tussen renaissancekunstenaars. Laat u na uw bezoek aan de Sint-Pietersbasiliek verrassen door de meesterwerken van het barokke genie Bernini - wiens pallium het grootste bronzen object ter wereld is en de majestueuze 'Pieta' van Michelangelo.
- Skip-the-line toegang tot de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel <br> • Gids en headsets <br> • Rondleiding door het Vaticaanse museum, de Sixtijnse kapel en de pauselijke graven
- Vervoer <br> • Lunch
- Zwangere vrouwen
- Mensen met rugklachten
- Mensen met hartklachten
- Rolstoelgebruikers
Deze activiteit moet online geboekt worden, aangezien het loket gesloten is
- Het aantal bezoekers is beperkt om drukte te voorkomen
- Deelnemers moeten hun eigen koptelefoon meenemen
- Deelnemers moeten hun eigen mondkapjes meenemen en dragen
- Temperatuurcontroles zijn verplicht
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Bereid je voor op je activiteit
Ontmoet je gids op Via Sebastiano Veniero, 28, 00192 Roma, net buiten de muren van Vaticaanstad.
Openen in Google Maps ⟶Wat mee te brengen
- Paspoort of identiteitskaart
Niet toegestaan
- Korte broeken
- Korte rokken
- Mouwloze shirts
Goed om te weten
- Houd er rekening mee dat lunch niet is inbegrepen bij deze tour