We bieden vertrek vanuit het centrum van Santiago, Las Condes en Providencia zonder extra kosten. Het is een tour in een kleine groep van maximaal 19 personen voor een meer persoonlijke ervaring.
Onze eerste stop is om te genieten van een heerlijk ontbijt in San José de Maipo (niet inbegrepen in de tourprijs) en je klaar te maken voor een dag vol avonturen. Daarna zul je versteld staan van het uitzicht op dit stuwmeer omringd door majestueuze bergen. Tijd voor foto's en verkenning.
Geniet bovendien van een adembenemend panoramisch uitzicht op het majestueuze landschap van Cajón del Maipo vanaf het Yeso uitzichtpunt.
Je hebt ook de gelegenheid om uit te rusten en te ontspannen in het warme water van de warmwaterbronnen die uit de vulkaan San José komen, terwijl je alle voordelen ervan geniet.
Je zult genieten van een lunchstop (niet inbegrepen). Je hebt de mogelijkheid om te lunchen in een lokaal restaurant.
Daarna maken we een stop bij het prachtige chocoladehuis, deze charmante plek is bijzonder om wat ambachtelijke chocolade lekkernijen te proeven en zoete souvenirs te kopen (optioneel, niet inbegrepen).
Tot slot laad je je energie weer op met een heerlijke picknick bereid door ons team. Geniet van verse en lekkere hapjes midden in de natuur.