Ontdek het beste van Soma Bay

Topactiviteiten

Meer zien

Ontdek Soma Bay

Voor ieder wat wils

Andere steden in de buurt

Veelgestelde vragen over Soma Bay

Activiteiten in Soma Bay

Rondleidingen in Egypte

Wat te doen in Egypte

Andere activiteiten in Soma Bay

Wil je alle activiteiten in Soma Bay bekijken? Klik hier voor de volledige lijst.

Wat anderen zeggen over Soma Bay

Gemiddelde beoordeling

4.5
(1.297 beoordelingen)

Het vinden van de ontmoetingsplek was erg moeilijk, het adres van de locatie is geen specifieke locatie, hierdoor moesten we communiceren met de activiteitenaanbieders op deze app, waarin ze een taxi stuurden. De quad- en kameelrit was zo leuk. Ik heb echt genoten van het quadrijden en het feit dat we naar verschillende delen van Egypte waren geweest. Ze zorgen echt voor je en zijn echt professioneel. Ze verdienen alle fooien die ze kunnen krijgen, ze zorgen echt voor je en zorgen ervoor dat het goed met je gaat!! Oh, en maak niet dezelfde fout als mijn vriend en ik, we hadden onze gidsen 100 fooi gegeven in het Egyptisch, maar dat is slechts gelijk aan £1 in het VK, geef zeker meer fooi, ze verdienen het!! Erg tevreden, heb er echt van genoten. Het had mijn verjaardag geweldig gemaakt.

De tour was geweldig, de gidsen waren zeer attent. We werden verdeeld in een langzame en een snelle groep, wat volkomen logisch was. Helaas verliep het ophalen niet zo goed. We hebben specifiek vermeld in welk deel van het hotel we zaten, inclusief het kamernummer. Niettemin wachtte de chauffeur voor de verkeerde ingang. Gelukkig werd dit snel opgelost en konden we alsnog op pad. Echter met onnodige stress.

ontzettend leuk! zeker een aanrader! kamelen mogen aaien en voeren én mogen sturen met het touw de halve rit. er werden veel fotos gemaakt en ruimte genoeg om te knuffelen, aaien en filmen. echt schattig. het was helaas een winderige dag dus een zonnebril voor je ogen is prettig. we kregen achteraf nog een heerlijk kopje thee en gezellig gezeten met de paarden en andere toeristen. echt top!

Ik moet zeggen dat ik enorm positief verrast was over hoe goed alles georganiseerd was. Ik zou de Quattour zeker nog een keer boeken. Het personeel is ontzettend vriendelijk en vraagt meerdere keren of alles naar wens is. Ik voelde me erg op mijn gemak. Het beste is om de Quattour vanaf 15.00 uur te boeken, dan kun je de zonsondergang bekijken. Gewoonweg fantastisch. Heel erg bedankt

super leuke ervaring alles goed geregeld ophaal en terugbrengen service zeker een aanrader