Verken de hoogtepunten van Khao Sok op een privé halfdaagse tour met een longtail boot op Cheow Lan Lake. Zwem in adembenemend smaragdgroen water in het oudste regenwoud ter wereld en bezoek Diamond Cave.
Algemene informatie
- Gratis annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren en krijg een volledige terugbetaling
- Reserveer nu en betaal later
- Blijf flexibel: boek nu en betaal pas later
- Duur: 4 - 6 uur
- Bekijk de beschikbaarheid om de starttijden te zien
- Chauffeur
- Engels
- Ophaalservice optioneel
- Hoteltransfers beschikbaar indien optie geselecteerd. BELANGRIJK: De starttijd is de vertrektijd van de boot. (De ophaaltijd hangt af van de locatie van het hotel en is meestal ongeveer 1 uur voor de geselecteerde starttijd. Terugbrengen is ongeveer 1 uur na het einde van de tour). ==> Exacte ophaaltijd wordt voor de tour per e-mail aan je gedeeld. Als je deze niet hebt ontvangen, vraag het ons dan
- Privégroep
Uitgelichte beoordelingen van andere reizigers
Prachtige omgeving en zonsopkomst. Maar de privé-toer is echt veel te duur geprijsd. De gids was erg enthousiast en hulpvaardig.
Omdat het een vrij prijzige tour is hebben we er voor gekozen om de vroege tour te doen. Je moet er wel vroeg voor je bed uit. (Werden om 04:45 opgehaald) maar daarvoor krijg je wel het meeste waar voor je geld. We hadden het meer bijna voor onszelf en de zonsopkomst over de kliffen was magisch. Omdat wij met onze dochter van bijna 2 reizen kozen we voor de prive tour en zijn we niet de grot in gegaan. Tussendoor heb je nog een stop waar je vissen kan voeren en evt kan zwemmen maar verder moet je daar qua eten en drinken niet veel van verwachten dus zelf drinken en snacks mee. (Vlak voor de entree van het meer zit een 7/11 je kan je chauffeur vragen daar even te stoppen) Verder zou ik nog adviseren om een trui aan te doen want zelfs met 26 graden was het door de wind nog wel fris ‘s morgens vroeg. Al met al een super mooie ervaring
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Trefpunt
Ontmoet je kapitein in de buurt van de Cheow Lan Pier, waar hij je zal identificeren met je foto (Het is belangrijk om een foto van jezelf te sturen na boeking voor gemakkelijke identificatie op het trefpunt). Je ontvangt de exacte informatie over het trefpunt na boeking met instructies over waar je heen moet. Controleer je e-mail van de activiteitenaanbieder om deze informatie te vinden. Controleer je spamfolder als je deze niet ziet.
Openen in Google MapsBelangrijke informatie
Niet vergeten mee te nemen
- Zonnebril
- Zonnehoed
- Zwemkleding
- Handdoek
- Eten
- Snacks
- Zonnebrandcrème
- Regenkleding
- Contant geld
Goed om te weten
- Je lokale kapitein en chauffeur spreken heel eenvoudig Engels. Wees geduldig
- Het restaurant bij de drijvende pier is soms vol, je kunt wat snacks meenemen voor het geval dat.
- In de Diamond Cave leven vleermuizen, spinnen en soms slangen. Als je de grot liever niet bezoekt, laat het ons dan uiterlijk de dag voor de tour weten.
- Het tourschema kan afwijken vanwege het weer en de omstandigheden bij het meer
- Er is een duidelijke reden waarom de natuur van Khao Sok het hele jaar door ongelooflijk groen is: het is een van de natste regio's van Thailand. Wees voorbereid om nat te worden! Neem een waterdichte tas en jas mee voor het geval het regent. Het dak van de longtail boot bedekt je niet volledig tegen de regen, en bij hevige wind kan het dak niet worden ingezet.
- De meeste regen valt tussen eind april en december. De tocht gaat door in de regen als de omstandigheden veilig zijn.
- Breng 4 uur door op het meer van Khao Sok: 1,5 uur op de privéboot die rondvaart, 30 minuten in de grot en de rest van de tijd op een drijvende pierstop waar je zwemt en ontspant.