Geniet van een fantastisch uitzicht vanaf het open dek van onze bussen, hop-on en hop-off zo vaak als je wilt, en ontdek Windsor in je eigen tempo.
Over deze activiteit
- Eenvoudig annuleren
- Annuleer tot 24 uur van tevoren voor een volledige terugbetaling
- Voorzorgsmaatregelen omtrent COVID-19
- Speciale gezond- en veiligheidsmaatregelen zijn van toepassing. Meer informatie
- Geprinte of mobiele voucher geaccepteerd
- De voucher moet worden ingewisseld voor een ticket.
- Geldig 1 dag
- vanaf het eerste gebruik
- Sla de rij voor de kassa over
- Directe bevestiging
- Audiogids/koptelefoon
- Spaans, Chinees, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Arabisch, Russisch
Belevenis
- Ontvang een onbeperkte hop-on hop-off pass over de hele route
- Stap uit bij 11 bushaltes in Windsor om elke toeristische attractie te verkennen
- Luister naar meertalige commentaar beschikbaar in 11 talen
Hop-off om het dorp Eton te ontdekken, de thuisbasis van een van de meest prestigieuze privéscholen in het land (waar zowel prins William als prinses naar school gingen) en een schilderachtig plattelandsdorp. Profiteer van onbeperkte toegang tot Hop-on Hop-off tot onze bustourroute om Windsor te verkennen, bekijk de wisseling van de wacht bij Windsor Castle en bezoek de Guildhall en de Windsor Parish Church.
Waarom niet Hop-off de bus en loop in de voetstappen van de geschiedenis. De uitzichten op Windsor Castle vanaf de lange wandeling zijn iconisch en je kunt zelfs een aantal van de residente herten zien!
Net over de Windsor Bridge, verken het dorp Eton, bezoek het beroemde Eton College en geniet van het spectaculaire uitzicht op Windsor en het kasteel aan de overkant van de rivier.
- 24-uurs onbeperkte hop-on hop-off pas voor de hele route <br> • 11 bushaltes in Windsor om elke toeristische attractie te verkennen
- Toegang tot attracties <br> • Maaltijden en drankjes
- Alle contactpunten worden regelmatig schoongemaakt
- Deelnemers moeten afstand houden in de voertuigen
- Het aantal bezoekers is beperkt om drukte te voorkomen
- Deelnemers moeten hun eigen koptelefoon meenemen
- Deelnemers moeten hun eigen mondkapjes meenemen en dragen
Selecteer deelnemers en datum
Deelnemers
Geselecteerde datum
Bereid je voor op je activiteit
Theatre Royal, Windsor
Openen in Google Maps ⟶Wat mee te brengen
- Mondkapje of andere vorm van bedekking
Goed om te weten
- Uw ticket is 24 uur geldig vanaf het moment dat u voor het eerst een bus instapt, afhankelijk van het gekochte ticket. Als u bijvoorbeeld om 15:00 uur uw eerste bus instapt met een 24-uurskaart, kunt u het ticket gebruiken tot 15:00 uur de volgende dag.