Ontdek het beste van Yogyakarta

De beste bezienswaardigheden van Yogyakarta

Topactiviteiten

Meer zien

Ontdek Yogyakarta

Voor ieder wat wils

Veelgestelde vragen over Yogyakarta

Wat zijn de beste dagtochten en excursies vanuit Yogyakarta?

De beste dagtochten en excursies zijn:

Bekijk alle dagtochten en excursies vanuit Yogyakarta op GetYourGuide

Andere activiteiten in Yogyakarta

Wil je alle activiteiten in Yogyakarta bekijken? Klik hier voor de volledige lijst.

Wat anderen zeggen over Yogyakarta

Gemiddelde beoordeling

4.8 out of 5 stars
4.8
4.8 van de 5 sterren
(810 beoordelingen)
5 van de 5 sterren

We reisden op deze reis van Yogyakarta naar Bali met in totaal 3 dagen. De eerste dag vertrokken we in principe van Yogyakarta en verbleven we in Bromo. De tweede dag deden we de Bromo vulkaan zonsopkomst en de laatste dag (dag 3) deden we de Ijen vulkaan en stapten we uit op Bali. We hadden een geweldige tour met een geweldige gids, Imam rond Java, van Yogyakarta naar de Ketapang haven, voordat we overgingen naar zijn collega op Bali voor onze drop-off. Gidsen waren betrouwbaar, vriendelijk, deskundig en leuk om ons mee te nemen naar geweldige plekken om te eten en interessante inzichten te geven in Java. Alle gidsen en chauffeurs op de verschillende locaties waren goed en de chauffeurs zorgden ervoor dat je je veilig voelde. De Bromo tour was een zeer indrukwekkende, magische en intensieve ervaring. Ongelooflijke uitzichten op beide kraters met magische zonsopkomst. En een geweldige gids met humor, interessante verhalen en een goede chauffeur die altijd het oog had om ons als gasten zo comfortabel mogelijk te maken! Al met al een onvergetelijke tour met prachtige bezienswaardigheden.

5 van de 5 sterren

Allereerst was onze gids Imam geweldig tijdens de reis. Aardig, leuk, aardig, behulpzaam, goede chauffeur, hij gaf ons interessante uitleg en hij wist hoe hij onze tijd moest indelen om er zoveel mogelijk van te genieten. Het was echt een genoegen om de reis te maken met zo'n fantastisch persoon. Wat de reis betreft, we werden opgehaald bij onze accommodatie en vervolgens naar de berg Bromo gereden, wat ongeveer 6 uur duurde. We verbleven in het café lava hostel. De volgende ochtend vertrokken we om 3:00 uur om de zonsopgang naast de berg te zien. Daarna klommen we bij de krater. Daarna ontbeten we en werden we naar het Ijen-gebied gereden. We kwamen halverwege de middag aan bij het Ijen View hotel en vertrokken om 23:00 uur. We kwamen rond 1:00 uur aan in Ijen en begonnen bijna 1 uur later met klimmen, met een gids genaamd Quim-Quim, die ook een fantastisch persoon is. Toen werden we naar de haven gereden, namen de veerboot naar Bali en werden we opgehaald en naar ons hotel in Ubud gereden. Ik raad deze tour zeker aan, maar wees erop voorbereid dat je niet veel zult slapen.

5 van de 5 sterren

We hebben een geweldige reis gehad van Yogyakarta naar Bromo en Ijen, we voelden ons vriendelijk verwend en veilig gereden door Ipung - de eerste keer in Azië hadden we een vrouwelijke chauffeur en we vragen ons af waarom dat zo'n uitzondering blijft. Ipung was zo aardig en attent, ze leek gezegend met eindeloze energie. We hebben veel geleerd over het leven in Indonesië van haar en de ritten waren altijd erg vermakelijk. Het hostel bij de ingang van Bromo was erg eenvoudig. We konden de zonsopgang bij Bromo niet zien vanwege de mist (regenseizoen), maar we hadden een mooi uitzicht op de krater. Ipung bood ons een extra bezoek aan de Madakaripura-watervallen - absoluut geweldig! We vonden het Hotel Ijen-View leuk. De weg naar de krater is 4 km lang, waarvan 2 echt steil. We hadden een buitengewoon uitzicht op het kratermeer, absoluut onvergetelijk. Onze gids Justice was geweldig, erg aardig en attent. Na het ontbijt bracht Ipung - onze sterke alleenstaande vrouwelijke chauffeur :) - ons veilig naar ons hotel op Bali. We zouden altijd weer met haar reizen!

5 van de 5 sterren

Het was allemaal perfect georganiseerd door de operator. De benodigde informatie werd duidelijk genoeg besproken voordat we werden opgehaald, dus we waren vol vertrouwen over deze lange reis. De chauffeur en gids Atok was de beste man. Hij maakte onze lange en vermoeiende reis kort door onze gesprekken onderweg. Hij wist precies wat hij deed, we waren stressvrij om bij hem te zijn. Aan het einde van de reis stelde hij ons voor aan zijn Bali-team dat klaarstond toen we de haven van Gilimanuk bereikten, daarna reed hij ons zonder problemen naar ons hotel op Bali. Zoals we met dit bedrijf hadden, zouden we iedereen willen aanraden om bij hen te boeken.

5 van de 5 sterren

Alles verliep perfect, van het ophalen in Yogyakarta tot het afzetten in Bali. De gids Yoyok was erg attent en behulpzaam. Bromo had niet zoveel geluk, want we bezochten het in januari, het regenseizoen. Ijen maakte onze dag goed. Hotels waren begrijpelijkerwijs prima voor ons, want we hebben ze maar kort gebruikt. We raden aan om Bromo Ijen en drop in Bali met dit bedrijf te doen.